تبلیغات
هواداران پرسپولیس شهر لنده - بازگشت رسمی علی کریمی به پیروزی وآشتی با مانوئل
هواداران پرسپولیس شهر لندههواداران پشتیبان همیشگی پرسپولیس

خبرگزاری پرسپولیس : جلسه کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس امروز(سه شنبه) با تصمیم حمید استیلی به دلیل غیبت محمد رویانیان لغو شد.


در حالی که قرار بود جلسه کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس امروز به وسیله حمید استیلی مسئول این کمیته برگزار شود به دلیل سفر مدیرعامل این باشگاه لغو شد.

قرار شد این جلسه هفته آینده و با حضور ‍رویانیان برگزار شود.

کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم گرفت درصورتی که بازیکنان کمتری برای دیداربا ازبکستان به تیم ملی دعوت شوند در دبی اردویی را برگزار کنند.

همچنین قرار است رویانیان پس از بازگشت از سفر جلسه نهایی را با علی کریمی برگزار کند و به احتمال فراوان این بازیکن به پرسپولیس بازگردد.

یک منبع آگاه نیز در این خصوص احتمال بازگشت علی کریمی را زیاد دانست.

 

 

قرار بود دیروز نشستی با حضور رویانیان، استیلی، شیرینی و وكیل علی كریمی برگزار شود كه به خاطر جلسات دیگر رویانیان و وكیل كریمی كه نتوانستند به موقع خود را به باشگاه برسانند منتفی شد.


روز گذشته رویانیان و وكیل علی كریمی به صورت تلفنی با هم در ارتباط بودند و قرار شد در نشستی كه روز چهارشنبه یا صبح پنج‌شنبه برگزار می‌شود،بازگشت علی كریمی به گونه‌ای كه هم شأن علی كریمی حفظ شود و هم شأن مانوئل ژوزه قطعی شود، حتی او در ترکیب قرار نگیرد قرار نیست از پرسپولیس جدا شود.
نویسنده : هادی گلالی تراب

آخرین عنوان های مطالب

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

این صفحه را به اشتراک بگذارید